Strony WWW

     Jest wiele elementów charakteryzujących dobrą stronę internetową. Odnoszą się one zarówno do komponentów technologicznych, których działania nie widać, jak też do składników wizualnych, które wywołają u obserwatora pierwsze wrażenie. Właśnie, jakie wrażenie? Użytkownik, który odwiedzi tę podstawową wizytówkę Twojej firmy będzie chciał zostać na niej dłużej, mimowolnie zaprzyjaźniając się w ten sposób z Twoją ofertą, czy szybko ją opuści z zamiarem nie powracania więcej? Pamiętaj, że dobry design, estetyczne grafiki, dające się łatwo zapamiętać tło to nie wszystko. Konstruując zbliżoną do ideału stronę należy bezwzględnie pamiętać o tym, żeby:

  • zbudować ją w oparciu o przyjazny i prosty w obsłudze system CMS (system zarządzania treścią),
  • wyposażyć w przyjazną dla użytkownika technikę nawigacji
  • zadbać o optymalizację, co przełoży się na skuteczniejsze jej pozycjonowanie w ramach SEO/SEM
  • umieścić na niej istotne, aktualizowane, treści – wiele firm „zapomina” o uzupełnianiu i dawaniu nowych wiadomości na stronie www, co u

    i … w ten sposób właśnie tracisz kontrakty i nie zwiększasz sprzedaży. 

     To nie wszystko. Bo gdzie pozostały wkład naszej pracy dla Ciebie? Gdzie sprawdzenie przed przystąpieniem do pracy Twojej branży i stron firm konkurencyjnych? W końcu projekt dla Ciebie nie może powielać rozwiązań już istniejących, to Twoja strona ma być wzorcem dla innych, a nie powielać czy nieświadomie kopiować rozwiązania już zastosowane. Gdzie od początku angażowanie do pracy koncepcyjnej całego naszego zespołu, nie tylko grafików i programistów? Zapraszamy! Z nami ustalisz i pryncypia, i szczegóły, co zaowocuje godnym Twojego biznesu projektem. 

   

 

Najnowsze prace

Kontakt z nami

Bravecom Sp. z o. o.
z siedzibą w Warszawie, ul Mroźna 27, 03-654 
KRS 0000515370   NIP 524-277-00-98
REGON 147309798
tel. kom. +48 570 703 704
Tel./fax: +48 (22) 207 24 79
e-mail: biuro@bravecom.pl
www.bravecom.pl
JoomlaMan