Marketing społecznościowy

Było tylko kwestią czasu, kiedy pojawiające się w przestrzeni komunikacyjnej portale społecznościowe zaczną być wykorzystywane w codziennej pracy marketingowej. I trudno się dziwić, skoro tkwiący w nich potencjał jest tak olbrzymi. Dlatego, jako jedni z pierwszych w Polsce proponowaliśmy naszym klientom zintegrowane działania w zakresie social media marketingu. Bo jeśli konto np. na Facebook’u, to czemu ma ono służyć? Liczysz na wzrost sprzedaży dzięki niemu, czy interesuje Cię zebranie jak największej liczby autentycznych fanów po to, żeby budować wśród nich wizerunek Twojej marki? A może będziesz chciał wykorzystać to narzędzie jako platformę do zbierania sygnałów, które pozwolą Ci na uruchomienie produkcji kolejnych wyrobów?

Refleksja nad przydatnością tego medium dla Ciebie. Tego nie unikniemy, bo to jest niezbędne. Także i w przypadku tego rodzaju marketingu nie wolno kierować się modą, a wyłącznie profesjonalną kalkulacją możliwych zysków i strat w korelacji z nakładami. Konkretne działania operacyjne (aplikacje, konkursy, charakter budowanej więzi z odbiorcami itp.) są jedynie wypadkową wcześniej przyjętych założeń.  Dotyczących także powiązania aktywności w social media z innymi rodzajami marketingu – możliwości promocji jest tak dużo, że w każdej sytuacji kampanie należy tworzyć w ten sposób, żeby wynikała z nich wartość dodana w postaci efektu synergii marketingowej.

Jeżeli chcesz więc mieć więcej za mniej, liczysz, że w udany sposób skorzystasz z możliwości bezpośredniej komunikacji firmy i marki z odbiorcami, chcesz, żeby ktoś doświadczony, biegle poruszający się w całym środowisku Internetu, poprowadził Twoje konto na dowolnym portalu społecznościowym, pisał w Twoim imieniu bloga lub mikrobloga – jesteś we właściwym miejscu. Spotkajmy się, aby omówić Twoje potrzeby i oczekiwania. 

 

 

Najnowsze prace

Kontakt z nami

Bravecom Sp. z o. o.
z siedzibą w Warszawie, ul Mroźna 27, 03-654 
KRS 0000515370   NIP 524-277-00-98
REGON 147309798
tel. kom. +48 570 703 704
Tel./fax: +48 (22) 207 24 79
e-mail: biuro@bravecom.pl
www.bravecom.pl
JoomlaMan