Bravecom

W marketingu najważniejsza dla nas jest skuteczność mierzona proporcją nakładów do osiąganych rezultatów. Dlatego nie przywiązujemy się do żadnego z mediów lub narzędzi. Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży jesteśmy w stanie przeprowadzić Cię przez cały proces marketingowy: od strategii i taktyki, przez dobór środków, do raportu i wniosków na przyszłość. Po drodze doradzimy Ci, jak skutecznie wprowadzać produkty lub usługi na rynek i jakich pułapek unikać. 

W ten sposób wyrażamy szacunek dla naszych Klientów i ich budżetów, szczególną wagę przykładając do rozpoznania sytuacji początkowej, tak żeby poznać i Twoje potrzeby, i preferencje, i możliwości, i nawyki, także te, o których wprost powiemy Ci, że mogą doprowadzić do Twojego nieszczęścia biznesowego. Bardzo zależy nam na tym, żeby wszelkie nasze działania budować na solidnym fundamencie, w oparciu o ciągły kontakt z Tobą i nieustanne rewidowanie wcześniej przyjętych założeń, co trzeba robić w obliczu zmieniającej się sytuacji gospodarczej. Innego wyjścia nie ma, żeby budować reputację i renomę Twojej firmy i marki, gdyż tylko klarowna komunikacja, trafiająca precyzyjnie do wybranej grupy zapewni nam wspólny sukces. A my wiemy, że te podstawowe zasady sprawdzają się niezależnie od wielkości firm, doświadczenia managerów w nich pracujących i ich wiedzy merytorycznej w zakresie marketingu. W którym jak w życiu – bez sprecyzowania celów i zdefiniowania metod osiągnięcia wyników, nie należy spodziewać się zadowalających rezultatów. 

Oczekujesz wzrostu sprzedaży, to oczywiste. Liczysz na zainteresowanie Twoją ofertą potencjalnych klientów. Chcesz rozpoznawalności i prestiżu dla Twojej firmy, marki i produktu. Pomożemy Ci w tym, tworząc kampanie online i offline, nie stroniąc przy tym od nowoczesnych metod i narzędzi, które pozwalają się rozliczać za sukces.  Zainwestujemy Twój budżet w najefektywniejsze kanały medialne. A wszystko to poprzedzone głębokim namysłem nad celami do zrealizowania, jakie sobie wspólnie wyznaczymy.

Jesteś doświadczonym managerem, pracującym w korporacji, albo stawiasz dopiero pierwsze kroki w biznesie, nieważne – sprawdź nas!      

Najnowsze prace

Kontakt z nami

Bravecom Sp. z o. o.
z siedzibą w Warszawie, ul Mroźna 27, 03-654 
KRS 0000515370   NIP 524-277-00-98
REGON 147309798
tel. kom. +48 570 703 704
Tel./fax: +48 (22) 207 24 79
e-mail: biuro@bravecom.pl
www.bravecom.pl
JoomlaMan