Braverepute – chroń Twój wizerunek razem z nami!

     Krytyka Twoich posunięć biznesowych uprawiana przez otoczenie jest jak najbardziej pożądana! Nie ma czego się bać. Za darmo dostajesz wiedzę o mankamentach produktów, niedociągnięciach w pracy zatrudnionych osób, ułomnościach struktury zarządczej itp. I za to z pewnością należy być wdzięcznym, anonimowym często ludziom, bo wystarczy tylko usystematyzować takie głosy i przekuć je na konkrety, poprawiające funkcjonowanie Twojej firmy.

     Co natomiast robić z opiniami fałszywymi, jawnie szkalującymi, kłamliwie komentującymi Twoją działalność? W Internecie utrzymują się one miesiącami i latami, bywa że skutecznie szkodząc sprzedaży usług czy towarów.

     Mamy na to rozwiązanie – unikalną usługę łączącą w jeden pakiet działania monitorujące Internet i prawną obsługę sytuacji niekomfortowych. Ty sugerujesz nam frazy zgodne z rodzajem Twojej działalności, my sprawdzamy zasoby sieci pod tym kątem, aby:

wyszukać nowe opinie

zanalizować je pod względem naruszenia Twoich dóbr

oznaczyć je i umieścić w systemie monitorującym

przekazać informacje do działu prawnego

wezwać właściciela serwisu do usunięcia opinii

w razie braku reakcji, wystosować wezwanie przed sądowe.

Nie obawiaj się, tu nic nie stanie się bez Twojego udziału, na każdym etapie będziesz miał wpływ na przebieg procesu i sam zdecydujesz o uruchomieniu (bądź nie) postępowania sądowego. 

Nie czekaj, wizerunek buduje się latami, często nakładem niemałych sił i środków, a zepsuć go można bardzo szybko‏. Zapraszamy Cię na spotkanie, dobierzemy rozwiązania optymalne dla Twoich potrzeb.

 

Najnowsze prace

Kontakt z nami

Bravecom Sp. z o. o.
z siedzibą w Warszawie, ul Mroźna 27, 03-654 
KRS 0000515370   NIP 524-277-00-98
REGON 147309798
tel. kom. +48 570 703 704
Tel./fax: +48 (22) 207 24 79
e-mail: biuro@bravecom.pl
www.bravecom.pl
JoomlaMan